Specializované služby

Kvalitní produkty, suroviny a technologie
nejsou to jediné, co Vám můžeme nabídnout.

Služby

Poradenství

55-1.jpg

Náš tým poskytuje praktický servis pro výrobce objemných krmiv od pole až na krmný stůl. Kompletní servis před, při i po sklizni objemných krmiv. Kompletní výživářský servis pro mléčný skot, masný skot (i v ekologickém zemědělství), pro drůbež i prasata.

Naši poradci s Vámi projdou pole, jámy i stáj a navrhnou optimální řešení pro Vás na míru.

Semináře a workshopy

55-2.jpg

Společnost ACE Agro pravidelně pořádá semináře a worshopy přímo na poli týkající se objemných krmiv – výroby, kvality a hodnocení i se zahraničními speakry.

Věnujeme se i seminářům na téma chovu drůbeže.

Silážní akademie – celoroční vzdělávací program

55-2b.jpg

Pojďte s námi do terénu a do praxe a nechte se inspirovat a motivovat od farmářů ze sousedství. Můžete sdílet své zkušenosti a nasbírat nové. Na vlastní oči a vlastníma rukama! Konzultujte s předními odborníky z ČR i ze zahraničí. Témata pro rok 2022 jsou žita, trávy, jetele, vojtěšky, hrachy a kukuřice.

Letošní první workshopy "Hrachy 2022" proběhly na výstavě Naše Pole v Nabočanech 14.-15.6.2022 a musíme říct, že byly úspěšné.

Sledujte nás na Facebooku či webových stránkách, ať Vám neunikne další s novými tématy.

Pro více informací volejte Silážní linku pomoci +420 724 308 469.

Soutěž Silážní liga

55-3.jpg

V rámci stálého zlepšování úrovně výroby objemných krmiv, v rámci osvěty a vytvoření komunikačního kanálu mezi zemědělci, výrobci, dodavateli, univerzitami a poradci se společnost ACE Agro stala hlavním organizátorem soutěže o nejlepší objemné krmivo roku „Silážní ligy“. Více informací na www.silazni-liga.cz.

Ořez pneumatik

55-4.jpg

Rádi bychom Vám také nabídli možnost objednání ořezu Vašich pneumatik přímo na Vaší farmě i s odvozem veškerých odpadových zbytků. Nebo druhou variantu – objednat již hotové ořezané pneumatiky.

Použití ořezaných pneumatik: k zatížení povrchu plachty na udusaných objemných krmivech.

Výhody: jednoduchá manipulace  •  rychlost zakrývání  •  čistota a hygiena na jamách  •   efektivita při skladování  •  1 pneumatika = 2 bočnice k použití

Cena za ořez pneumatik
Ořez malé pneu 60,- / guma (30,- / bočnice)  
Ořez velké pneu 90,- / guma (45,- / bočnice)  
Objednání hotových velkých bočnic 50,- /  bočnice. 

Další možná smluvní sleva může být poskytnuta v případě objednávky konzervantu aj.